14 maja, we wspomnienie św. Macieja Apostoła, swoje imieniny obchodził ks. Maciej Kubiak, posługujący w naszej parafii. Msza Święta w intencji Księdza Solenizanta została odprawiona o godz. 17.30.
A księdzu Maciejowi raz jeszcze składamy serdeczne życzenia: Bożego błogosławieństwa, radości oraz wielu łask w dalszej posłudze duszpasterskiej!
