W środę, 13 maja, odbyło się uroczyste nabożeństwo fatimskie oraz pierwsza w tym roku procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
Wspólna modlitwa, śpiew i procesja zgromadziły wielu wiernych, którzy z wiarą i wdzięcznością powierzyli Maryi swoje intencje. Niech Matka Boża Fatimska wyprasza potrzebne łaski, pokój w sercach i prowadzi nas drogą wiary każdego dnia.
