Strona główna / Z życia parafii ... / U stóp Matki Bożej Fatimskiej

U stóp Matki Bożej Fatimskiej

blank

„Przyszłam upomnieć ludzkość, aby zmieniała życie i nie zasmucała Boga ciężkimi grzechami. Niech ludzie codziennie odmawiają różaniec i pokutują za grzechy”.

W środę, 13 maja, odbyło się uroczyste nabożeństwo fatimskie oraz pierwsza w tym roku procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Wspólna modlitwa, śpiew i procesja zgromadziły wielu wiernych, którzy z wiarą i wdzięcznością powierzyli Maryi swoje intencje. Niech Matka Boża Fatimska wyprasza potrzebne łaski, pokój w sercach i prowadzi nas drogą wiary każdego dnia.

Tagi: