Dzisiaj:
– nabożeństwo majowe o godz. 18.30,
– po Mszy św. w salce przy kościele można nabyć prasę katolicką oraz wypożyczyć dobrą religijną książkę.
W tym tygodniu:
– nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 18.00,
– wieczorne Msze św. w dni powszednie do piątku będą o godz. 17.30, na które zapraszamy dzieci z SP nr 3 przeżywające biały tydzień,
– w środę będzie również Msza św. o godz. 18.30 i nowenna,
– spotkanie Rady Ekonomicznej w poniedziałek o godz. 19.30,
– spotkanie Rady Duszpasterskiej w środę o godz. 20.00,
– Msza św. w intencji Wolnej i Niepodległej Polski we wtorek 19 maja o godz. 18.30,
– spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek po nabożeństwie majowym w salce przy biurze,
– Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej organizuje akcję „Pieluszka dla maluszka”. W naszej parafii będziemy zbierać pieluchy i pieluchomajtki, które zostaną przekazane do DPS – u prowadzonego przez siostry Serafitki w Poznaniu i hospicjum domowego; zbiórka potrwa do końca maja, a to co chcemy ofiarować prosimy przynosić do zakrystii.
W przyszłą niedzielę:
– ur. Zesłania Ducha Świętego,
– dzieci z SP ZSA i ZOO przystąpią do I Komunii św. podczas Mszy św. o godz. 11.30,
*przygotowanie:
próby: w czwartek i piątek o godz. 18.30,
spowiedź: w sobotę o godz. 9.15; dla rodziców i gości od godz. 18.00.
Bardzo dziękujemy:
– rodzicom dzieci komunijnych za ofiary na odnowienie tabernakulum w bazylice, nowe tabernakulum do kaplicy cmentarnej i kwiaty do ołtarzy w naszym kościele,
– za ofiary na daninę diecezjalną i renowację witraży, – Bóg zapłać!
ks. Janusz Śmigiel
proboszcz
