We wtorek 19 maja o godz. 18.30 zapraszamy na Mszę Świętą sprawowaną w intencji naszej Ojczyzny. Otoczmy modlitwą naszą Polskę, polecając Bogu jej teraźniejszość i przyszłość, prosząc o jedność serc, pokój oraz wierność chrześcijańskim wartościom, na których była budowana.
Msza św. w intencji Wolnej i Niepodległej Polski

„Bóg jest zdolny wyprowadzić naród ku wolności, gdy lud jest wierny Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie i gdy żyje wiarą, nadzieją, miłością, prawdą i solidarnością.” ks. Jerzy Popiełuszko