23 maja członkowie Żywego Różańca z naszych średzkich parafii oraz członkowie Żywego Różańca z parafii Św. Wawrzyńca w Mącznikach, Św. Katarzyny i NSJ w Koszutach, należących do dekanatu średzkiego wraz z ks. kanonikiem Januszem Śmiglem uczestniczyli w kolejnym Jubileuszowym Spotkaniu Żywego Różańca, które odbyło się w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Lubaszu.
Spotkanie Wspólnot Żywego Różańca w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Lubaszu
