Strona główna / Co przed nami ... / Pielgrzymka autokarowa do Biechowa

Pielgrzymka autokarowa do Biechowa

blank

Parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Biechowie, która odbędzie się w poniedziałek, 8 czerwca. Wyjazd w ramach duchowych przygotowań parafii w Biechowie do jubileuszu 50-lecia koronacji cudownego obrazu Matki Bożej Pocieszenia.

Zapisy prowadzone są po każdej Mszy świętej w zakrystii.

Tagi: