Strona główna / Co przed nami ... / Maryjo, prowadź nas… – wspólna modlitwa przy figurze Matki Bożej, 31 maja

Maryjo, prowadź nas… – wspólna modlitwa przy figurze Matki Bożej, 31 maja

blank

„Maryja jest Matką nadziei, która prowadzi nas do swojego Syna.”

Kończy się maj – miesiąc szczególnie poświęcony Matce Bożej i pięknej tradycji nabożeństw majowych. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian oraz mieszkańców do wspólnej modlitwy przy figurze Matki Bożej na ul. ks. L. Jażdżewskiego, która odbędzie się w niedzielny wieczór, 31 maja, o godz. 18.00.

Niech to wspólne spotkanie będzie pięknym zwieńczeniem tegorocznych nabożeństw majowych, czasem wdzięczności oraz zawierzenia Maryi naszych rodzin, codziennych spraw i trosk.

Zapraszamy do wspólnego odmówienia Litanii Loretańskiej i modlitwy przy naszej Matce.

Tagi: