W dniu wczorajszym zgromadziliśmy się na ostatnim w tym roku nabożeństwie majowym. Tym razem nie spotkaliśmy się w murach naszej bazyliki, lecz przy figurze Matki Bożej znajdującej się przy ul. ks. L. Jażdżewskiego.
W atmosferze modlitwy i wspólnoty wyśpiewaliśmy Litanię Loretańską, powierzając Maryi nasze rodziny, parafię oraz wszystkie intencje, które nosimy w sercach. To piękne zwieńczenie miesiąca maja, który od pokoleń w szczególny sposób poświęcony jest Matce Bożej.
Dziękujemy wszystkim, którzy przez cały maj gromadzili się na nabożeństwach majowych, dając świadectwo swojej wiary i miłości do Maryi. Niech Matka Najświętsza nieustannie prowadzi nas do swojego Syna i otacza swoją opieką każdego dnia.
