Dzisiaj:
– procesja Eucharystyczna wokół kościoła po Mszy św. o godz. 10.00,
– nabożeństwo czerwcowe po wieczornej Mszy św.,
– po Mszy św. o godz. 8.30 i 10.00 zapraszamy do salki na kawę, herbatę, ciasto i dobre słowo,
– po Mszy św. jest zbiórka ofiar na Świątynię Opatrzności Bożej,
– w salce przy kościele można nabyć prasę katolicką.
W tym tygodniu:
– w oktawie Bożego Ciała Msze św. z nieszporami i procesją Eucharystyczną wokół kościoła o godz. 18.30, nabożeństwa czerwcowe na zakończenie procesji,
– zakończenie oktawy Bożego Ciała w czwartek: Msza św. w bazylice o godz. 18.30, po Mszy św. wyruszy procesja do czterech ołtarzy na Plac Armii Poznań, po procesji poświęcenie ziół i wianków,
– ur. Najświętszego Serca Pana Jezusa przypada w piątek, jest to Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów, w tym dniu nie obowiązuje post,
* nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa połączone z aktem poświęcenia siebie, małżeństw, rodzin i Ojczyzny po Mszy św. o godz. 8.00,
* odpust w parafii pw. NSJ, suma odpustowa o godz. 19.00,
– wspomnienie Niepokalanego Serca NMP przypada w sobotę,
– parafia w Biechowie przygotowuje się do 50 – lecia koronacji Cudownego Obrazu. Każdego 8 dnia miesiąca zaprasza pielgrzymów. Nasi pielgrzymi zostali zaproszeni w poniedziałek 8 czerwca na różaniec o godz. 19.30, Msze św. o godz. 20.00 i Apel Jasnogórski. Organizujemy pielgrzymkę autokarową, zapisy po Mszy św. w zakrystii, wyjazd w poniedziałek o godz. 18.30 przy biurze parafialnym (ul. ks. Jażdżewskiego 6),
– chorych z Komunią św. chcemy odwiedzić w (najbliższą) sobotę po ur. Najświętszego Serca Pana Jezusa od godz. 9.00, prosimy zgłaszać chorych dzisiaj po Mszy św. w zakrystii lub do czwartku w biurze parafialnym,
– w sobotę 13 czerwca – nabożeństwo fatimskie:
* różaniec w intencjach, które można składać przy figurze Matki Bożej Fatimskiej o godz. 18.00. Różaniec poprowadzą Róże Różańcowe. Msza św. o godz. 19.00, po Mszy św. procesja z figurą MB Fatimskiej wokół kościoła, po której uczcimy relikwie świętych dzieci fatimskich.
W przyszłą niedzielę:
– po Mszach św. będzie zbiórka ofiar na WT UAM, KUL i szkoły katolickie.
Bardzo dziękujemy:
– wszystkim za pomoc w zorganizowaniu ur. Bożego Ciała, szczególnie za nowe ołtarze – Bóg zapłać!
ks. Janusz Śmigiel
proboszcz
