Strona główna / Co przed nami ... / Pod płaszczem Matki Bożej Fatimskiej

Pod płaszczem Matki Bożej Fatimskiej

blank

„Przyszłam upomnieć ludzkość, aby zmieniała życie i nie zasmucała Boga ciężkimi grzechami. Niech ludzie codziennie odmawiają różaniec i pokutują za grzechy”.

W sobotę, 13 czerwca, serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie – szczególny czas modlitwy, zawierzenia i wspólnego spotkania przy Matce Bożej. Pragniemy tego dnia powierzyć Matce Bożej Fatimskiej nasze intencje, codzienne troski, radości i trudności, ufając, że Jej matczyne wstawiennictwo wyprasza nam potrzebne łaski.

Nabożeństwo rozpoczniemy o godz. 18.00 modlitwą różańcową, którą w tym miesiącu poprowadzą Róże Różańcowe. Zachęcamy do składania swoich intencji przy figurze Matki Bożej Fatimskiej.

Msza św. o godz. 19.00. Po Mszy św. procesja z figurą MB Fatimskiej wokół kościoła, po której uczcimy relikwie świętych dzieci fatimskich.

Niech to nabożeństwo stanie się dla każdego z nas chwilą zatrzymania, duchowej refleksji i odnowienia nadziei. A Matka Boża niech nieustannie prowadzi nas do Chrystusa – źródła prawdziwego pokoju, miłości i zbawienia.

Tagi: