W dniach 19–21 czerwca odbędzie się pielgrzymka do Pratulina, Janowa Podlaskiego, Sokółki oraz na Świętą Górę Grabarkę.
Spotkanie organizacyjne dla uczestników pielgrzymki odbędzie się w środę, 17 czerwca, o godz. 19.30 w salce przy kościele. Prosimy o dokonanie wpłaty pozostałej części kosztów wyjazdu.
Wyjazd pielgrzymki nastąpi w piątek, 19 czerwca, o godz. 5.00, zbiórka przy biurze parafialnym.
