Strona główna / Co przed nami ... / „Wakacje z Bogiem” – spotkanie organizacyjne

„Wakacje z Bogiem” – spotkanie organizacyjne

blank

 Spotkanie z rodzicami ministrantów oraz „Iskierek” wyjeżdżających w lipcu na wakacje nad morze w poniedziałek 22 czerwca o godz. 19.00 w salce przy kościele.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców.

Tagi: