Spotkanie z rodzicami ministrantów oraz „Iskierek” wyjeżdżających w lipcu na wakacje nad morze w poniedziałek 22 czerwca o godz. 19.00 w salce przy kościele.
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców.
Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Środzie Wlkp.

Spotkanie z rodzicami ministrantów oraz „Iskierek” wyjeżdżających w lipcu na wakacje nad morze w poniedziałek 22 czerwca o godz. 19.00 w salce przy kościele.
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców.