Dzisiaj podczas Mszy Świętej o godzinie 7.00 pożegnaliśmy księdza Macieja Kubiaka, który z dniem 1 lipca został skierowany do pomocy duszpasterskiej w parafii pw. św. Wojciecha w Kaszczorze.
Dziękujemy Księdzu Maciejowi za czas posługi w naszej parafii, za sprawowane sakramenty, głoszone Słowo Boże, wspólną modlitwę oraz życzliwość i oddanie.
Na kolejnym etapie kapłańskiej posługi życzymy Księdzu Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej, światła Ducha Świętego oraz wielu łask i sił do realizacji duszpasterskiego powołania. Niech Pan obdarza Księdza radością, pokojem serca i życzliwością ludzi, których spotka na swojej drodze.
