W sobotę 16 maja o godz. 16.00 parafia św. Józefa zaprasza do kościoła na modlitwę różańcową w intencji naszej Ojczyzny.
Spotkajmy się, aby zawierzyć Polskę Matce Bożej, prosić o pokój, jedność, wiarę i Boże błogosławieństwo dla naszego narodu i naszych rodzin. Zjednoczmy serca podczas WIELKIEJ POKUTNEJ MODLITWY ZA POLSKĘ. Niech nasza wspólna modlitwa będzie świadectwem wiary, nadziei i troski o przyszłość Ojczyzny.
