W sobotę, 13 czerwca, serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie – szczególny czas modlitwy, zawierzenia i wspólnego spotkania przy Matce Bożej. Pragniemy tego dnia powierzyć Matce Bożej Fatimskiej nasze intencje, codzienne troski, radości i trudności, ufając, że Jej matczyne wstawiennictwo wyprasza nam potrzebne łaski.
Nabożeństwo rozpoczniemy o godz. 18.00 modlitwą różańcową, którą w tym miesiącu poprowadzą Róże Różańcowe. Zachęcamy do składania swoich intencji przy figurze Matki Bożej Fatimskiej.
Msza św. o godz. 19.00. Po Mszy św. procesja z figurą MB Fatimskiej wokół kościoła, po której uczcimy relikwie świętych dzieci fatimskich.
Niech to nabożeństwo stanie się dla każdego z nas chwilą zatrzymania, duchowej refleksji i odnowienia nadziei. A Matka Boża niech nieustannie prowadzi nas do Chrystusa – źródła prawdziwego pokoju, miłości i zbawienia.
