Dzisiaj:
– nabożeństwo czerwcowe po wieczornej Mszy św.,
– po Mszy św. o godz. 8.30 i 10.00 zapraszamy do salki na kawę, herbatę, ciasto i dobre słowo,
– po Mszy św. jest zbiórka ofiar na WT UAM, KUL i szkoły katolickie,
– w salce przy kościele można nabyć prasę katolicką.
W tym tygodniu:
– nabożeństwa czerwcowe po wieczornej Mszy św.,
– spotkanie Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej w poniedziałek o godz. 20.00 w salce przy kościele,
– spotkania z kandydatami do bierzmowania z SP ZSA w salce przy biurze:
*VII A w czwartek o godz. 17.00,
*VII B oraz C w czwartek o godz. 19.00,
– spotkanie z pielgrzymami udającymi się do Pratulina w środę o godz. 19.30 w salce przy kościele (wpłata pozostałych kosztów), wyjazd pielgrzymki będzie w piątek o godz. 5.00 przy biurze parafialnym,
– Msza św. w intencji Wolnej i Niepodległej Polski w piątek 19 czerwca o godz. 18.30,
– wiadomości duszpasterskie, intencje mszalne oraz inne informacje o parafii znajdują się na stronie internetowej: https://bazylika.info/
W przyszłą niedzielę:
– po Mszach św. będzie zbiórka ofiar na ASD w Poznaniu.
Bardzo dziękujemy:
– za pomoc w zorganizowaniu oktawy Bożego Ciała, szczególnie za nowe ołtarze, które były ustawione na trasie procesji w Boże Ciało i w czwartek na zakończenie oktawy, zaprojektowane i wykonane przez Zakład FLUDRA Sp. z o.o., z inicjatywy i przy finansowym wsparciu Rady Duszpasterskiej, przy współpracy wielu parafian, również z parafii pw. Świętego Józefa i Najświętszego Serca Jezusa,
– nowożeńcom za kwiaty do ołtarza,
– za ofiary na Świątynię Opatrzności Bożej (853,50 zł) – Bóg zapłać!
ks. Janusz Śmigiel
proboszcz
