Uroczystą Mszą Świętą, procesją do czterech ołtarzy na Plac Armii Poznań oraz poświęceniem ziół i wianków zakończyła się w naszej parafii Oktawa Bożego Ciała. Był to wyjątkowy czas siedmiu dni szczególnej łaski, modlitwy i uwielbienia Jezusa Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie ołtarzy, procesji oraz liturgii, a także tym, którzy swoją obecnością i modlitwą współtworzyli ten piękny czas oddawania czci Chrystusowi Eucharystycznemu. Niech owoce przeżytej Oktawy Bożego Ciała umacniają naszą wiarę i prowadzą do coraz głębszej relacji z Panem Jezusem.
