Kończy się kolejny rok szkolny – czas wytężonej pracy, zdobywania wiedzy, rozwijania talentów oraz pokonywania codziennych wyzwań. To również dobra okazja, aby zatrzymać się na chwilę i podziękować Panu Bogu za otrzymane łaski, opiekę oraz wszelkie dobro, którego doświadczyliśmy w minionych miesiącach.
Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli, wychowawców oraz pracowników szkół do wspólnej modlitwy podczas Mszy Świętych na zakończenie roku szkolnego:
• ZSA i CKZiU – poniedziałek, 22 czerwca, godz. 8.00
• ZSR – czwartek, 25 czerwca, godz. 8.00
• Szkoła Podstawowa nr 2 – czwartek, 25 czerwca, godz. 18.30
Niech wspólna modlitwa będzie wyrazem wdzięczności za miniony rok oraz prośbą o bezpieczne, radosne i błogosławione wakacje dla dzieci, młodzieży, nauczycieli i ich rodzin.
Serdecznie zapraszamy!
