Zachęcamy do lektury Słowa Pasterskiego Arcybiskupa Metropolity Poznańskiego Zbigniewa Zielińskiego na zakończenie roku szkolnego.
Niech skierowane do kapłanów, uczniów, rodziców, nauczycieli i wychowawców przesłanie będzie okazją do wdzięczności za miniony rok oraz inspiracją do przeżywania czasu wakacyjnego w bliskości z Bogiem i drugim człowiekiem.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią Słowa Pasterskiego: https://archpoznan.pl/pl/slowo-na-zakonczenie-roku-szkolnego
