Strona główna / W świetle Bazyliki / Słowo pasterskie na zakończenie roku szkolnego

Słowo pasterskie na zakończenie roku szkolnego

blank

Zachęcamy do lektury Słowa Pasterskiego Arcybiskupa Metropolity Poznańskiego Zbigniewa Zielińskiego na zakończenie roku szkolnego.

Niech skierowane do kapłanów, uczniów, rodziców, nauczycieli i wychowawców przesłanie będzie okazją do wdzięczności za miniony rok oraz inspiracją do przeżywania czasu wakacyjnego w bliskości z Bogiem i drugim człowiekiem.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią Słowa Pasterskiego: https://archpoznan.pl/pl/slowo-na-zakonczenie-roku-szkolnego

Tagi: