W najbliższą środę, 24 czerwca, o godz. 18.30 w naszej parafii odbędzie się uroczysta Msza Święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania. Sakramentu bierzmowania kandydatom udzieli Ksiądz Arcybiskup Zbigniew Zieliński. To ważne i wyjątkowe wydarzenie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia tego sakramentu, a także dla ich rodzin oraz całej wspólnoty parafialnej.
Bierzmowanie jest jednym z siedmiu sakramentów Kościoła katolickiego. Przez ten sakrament ochrzczeni otrzymują szczególne dary Ducha Świętego, które umacniają ich w wierze i pomagają odważnie świadczyć o Chrystusie w codziennym życiu. Bierzmowanie pogłębia łaskę chrztu świętego, umacnia więź z Kościołem oraz uzdalnia do dojrzałego życia chrześcijańskiego.
Próby przed bierzmowaniem odbędą się:
- w poniedziałek 22 czerwca o godz. 19.00,
- we wtorek 23 czerwca o godz. 19.15.
Prosimy wszystkich kandydatów o obecność na próbach.
